Ecopayz Bozdurma

  • e-paykasa.com
Ecopayz Hesabınızdaki parayı banka hesabınıza dakikalar içinde havale ediyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizin CANLI DESTEK hattına bağlanıp müşteri temsilcisi ile görüşmek. Müşteri temsilcisine bozum yapmak istediğiniz miktarı söylüyorsunuz. Dolar - Euro - Türk Lirası para birimlerinden herhangi biri ile işlem yapabilirsiniz. Ödeme almak istediğiniz banka hesabını bildiriyorsunuz. Bozum yapmak istediğiniz miktarı belirtiyorsunuz. Müşteri Temsilcimiz tarafından size verilen Ecopayz hesap numaramıza Gönderimi gerçekleştiriyorsunuz ve karşılığı olan miktar Maksimum 10 dakika içinde banka hesabınıza havale ediliyor. Banka hesabı olmayan müşterilerimiz için papara ile ödeme, bitcoin ile ödeme ve cepbank ile ödeme seçenekleri de aktiftir. Bu yöntemler ile banka hesabınız ya da banka kartınız olmasa bile ecopayz bozdurma yapabilir, ödeme alabilirsiniz. Tüm Satış ve Bozdurma İşlemlerinde Haftanın 7 Günü 24 Saat Süre ile Hizmetinizdeyiz. Online Payment Ön Ödemeli Kart Sistemleri. Astropay, Paykasa, Paykwik, Ecopayz, Paysafecard Satış ve Bozdurma.

Ecopayz Bozdurma Nasıl Yapılır ?

Operatörlerimiz ile canlı destek hattı üzerinden görüşme başlatılır.

Bozdurmak istediğiniz Ecopayz miktarını Operatörlerimize bildirdikten sonra hesabınıza yapılacak TL cinsinden miktar size operatörlerimiz tarafından bildirilir.

Ödemenin Yapılması için Banka Hesap Bilgileriniz sizden talep edilir. ( IBAN kodu / İsim Soyisim veya Şube Kodu / Hesap Numarası / İsim Soyisim ) şeklinde.

Size Ödeminin yapıldığı konusunda Bilgi verebilmemiz için Telefon numaranız istenir ( Eğer Telefon ile bilgilendirme almak isterseniz )

Size Ecopayz göndermeniz için Kullandığımız Ecopayz adresimiz verilir

Ödeme Tarafınızdan yapılır

Ödemenin Tarafımıza ulaştığı operatörlerimiz tarafından kontrol edilir

Ödemeniz vermiş olduğunuz banka hesabına gönderilir Yukarıda anlattığımız gibi Ecopayz Bozdurma işlemleriniz e-paykasa ile yüksek kur’da , güvenli ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.Ayrıntılı bilgi almak ve işlem yapmak için canlı destek hattımıza bağlanınız.

Dilerseniz Bozum Bedelini Banka Hesabınız yoksa Cepbank ile ya da Astropay ya da Paykasa kodu olarak talep edebilirsiniz.